Ryby akwariowe

Akara błękitna Aequidens pulcher
Akara kratkowana Nannacara anomala
Akara pomarańczowopłetwa Aequidens rivulatus
Akara wiśniowa Aequidens dorsingeri
Akara z Maroni Cleithracara maronii
Arowana srebrna Osteoglossum bicirrhosum
Badis Bengalski Dario Dario
Barwniak czerwonobrzuchy Pelvicachromis pulcher
Barwniak szmaragdowy Pelvicachromis taeniatus
Barwniak Thomasa Anomalochromis thomasi
Bocja czerwonopłetwa Botia modesta
Bocja Dario Botia Dario
Bocja karłowata Sidthimunki
Bocja kubotai Botia kubotai
Bocja siatkowana Botia lohachata
Bocja striata Botia striata
Bocja wspaniała Botia macracantha
Bojownik samica Betta splendens
Bojownik samica strzępiasta Betta splendens crown tail
Bojownik samiec czerwony Betta splendens red
Bojownik samiec niebieski Betta splendens blue
Bojownik samiec zielony Betta splendens green
Bojownik strzępiasty Betta splendens crown tail
Bojownik podwójny ogon Betta splendens duble tail
Brzanka denisoni Puntius denisonii
Brzanka brokatowa Barbus schuberti
Brzanka odeska Barbus odessa
Brzanka sumatrzańska albinos Puntius tetrazona
Brzanka sumatrzańska Puntius tetrazona
Brzanka szwanenfelda Barbus schwanenfeldi
Brzanka mszysta Barbus tetrazone
Brzanka pięciopręga Barbus pentazona
Brzanka purpurowa Barbus nigrofasciatus
Brzanka rekina Balantiocheilos (Balantiocheilus) melanopterus
Brzanka różowa neonowa Puntius conchonius
Brzanka różowa Barbus conchonius
Brzanka różowa złota Barbus conchonius
Bystrzyk amandae (karlik) Hyphessobrycon amandae
Bystrzyk ornatus Hyphessobrycon ornatus
Bystrzyk ornatus białopłetwy Hyphessobrycon ornatus white fin
Bystrzyk Pereza Hyphessobrycon erythrostigma
Bystrzyk Robertsa Hyphessobrycon robertsi
Bystrzyk z Serpa Hyphessobrycon callistus Syn.
Cudaczek Gastromyzon punctulatus
Danio choprae Brachydanio choprae
Danio czerwone Brachydanio frankei
Danio golden ring Gold Ring Danio
Danio lamparcie Brachydanio frankei
Danio malabarskie Danio aequipinnatus
Danio tęczowe Brachydanio albolineatus
Danio pręgowane Brachydanio rerio
Danio zielone Brachydanio rerio
Drobniczka jednodniówka Heterandria formosa
Drobnoustek Becforda Nannostomus beckfordi
Fantom czarny Hyphessobrycon megalopterus
Fantom czerwony Hyphessobrycon megalamphodus sweglesi
Filigera Prionobrama filigera
Gibbiceps Glyptoperichthys gibbiceps
Glonojad Ancistrus
Glonojad złoty Ancistrus dolichopterus
Glonojad welonowy standard Ancistrus dolichopterus long fin
Glonojad welonowy złoty Ancistrus dolichopterus long fin
Glonojad syjamski zielony Gyrinocheilus aymonieri green
Glonojad syjamski złoty Gyrinocheilus aymonieri gold
Gupik endlera Poecilia wingei
Gupik import (samce) Poecilia reticulata
Gupik czerwony Poecilia reticulata red
Gupik mix Poecilia reticulata mixed
Gurami całujący Helostoma temminickii
Gurami czekoladowy Sphaerichthys osphromenoides
Gurami niebieski Osphronemus gouramy
Gurami mozaikowy Trichogaster leeri
Gurami złoty Trichogaster trichopterus
Hokejówka Thayeria boehlkei
Kardynałek Tanichthys albonubes
Kardynałek złoty Tanichthys albonubes
Kirys grzebykoczelny Agamyxis
Kirys pigmej Corydoras pygmaeus
Kirys panda Corydoras panda
Kirys pomarańczowokolcowy Corydoras sterabi
Kirys pstry Corydoras aeneus/paleatus
Kirys pstry albinos Corydoras aeneus
Kirys schwartzi Corydoras schwartzi
Kirys spiżowy Corydoras aeneus
Kirys metae Corydoras metae
Kiryśnik czarnoplamy Hoplosternum thoracatum
Kolcobrzuch Lagocephalus lagocephalus
Korumba czerwonobrzucha Aequidens dorsingeri
Kosiarka Epalzeorhynchus siamensis
Księżniczka z burundi Neolamprologus brichardi
Labeo albinos Epalzeorhynchus frenatus alb.
Labeo frenatus Epalzeorhynchus frenatus
Labeo bicolor Epalzeorhynchus bicolor
Lśniącooczka Aplocheilichthys
Mandi mały Pimelodus Pictus
Micrarazbora galaxy Celestichthys margaritatus
Mieczyk koi Xiphophorus Helleri
Mieczyk mix Xiphophorus Helleri mixed
Mieczyk super red Xiphophorus Helleri
Miedzik Hasemania nana
Minor welonowy Hyphessobrycon eques
Minor Hyphessobrycon eques
Modrook Gertrudy Pseudomugil gertrudae
Moodrok słoneczny Pseudomugil furcatus
Molinezja czarna Poecilia sphenops
Molinezja żółta Poecilia sphenops
Molinezja czarno-żółta lirowa Poecilia sphenops
Molinezja żółta lirowa (import) Poecilia sphenops
Molinezja srebrna lirowa Poecilia sphenops
Molinezja żaglopłetwa mix Poecilia sphenops mixed
Motylowiec Pantodon buchholzi
Mułojad Acanthopsis choirorhynchos
Mruk nilowy Gymnarchus niloticus
Mystus srebrny Mystus vittatus
Neon diamentowy Paracheirodon innesi
Neon innesa Paracheirodon innesi
Neon czarny Hyphessobrycon axelrodi
Neon czarny odm. złota Hyphessobrycon axelrodi
Neon czerwony Paracheirodon axelrodi
Neon zielony (simulans) Paracheirodon simulans
Szczelinowiec cylindryczny Neolamprologus cylindrikus
Nożowiec czarny (duch) Apteronotus albifrons
Opaczek Eupterus Synodontis Eupterus
Opaczek multipunktatus Synodontis multipunktatus
Otocinclus Otocinclus arnoldi
Paletka mix color symphysodon aequifasciata
Paletka blue diamond symphysodon aequifasciata
Paletka red melon symphysodon aequifasciata
Paletka red pigeon checkerboard symphysodon aequifasciata
Paletka red rose symphysodon aequifasciata
Paletka white violet symphysodon aequifasciata
Paletka red melon symphysodon aequifasciata
Paletka red turkus symphysodon aequifasciata
Pielęgniczka agassiza Apistogramma agassizii
Pielęgniczka agassiza gold red Apistogramma agassizii gold red
Pielęgniczka borelli Apistogramma borelli
Pielęgniczka boliwijska Microgeophagus altispinosus
Pielęgniczka pundurini Apistogramma pandurini
Pielęgniczka ramireza electric blue Mikrogeophagus ramirezi electric blue
Pielęgniczka ramireza standard Mikrogeophagus ramirezi
Pielęgniczka ramireza złota Mikrogeophagus ramirezi gold
Pielęgniczka kakadu double red Apistogramma cacatuoides”double red”
Pielęgniczka kakadu orange Apistogramma cacatuoides orange
Pielęgnica Eliotta Thorichthys ellioti
Pielęgnica heros Thorichthys heros
Pielęgnica mekka Thorichthys meeki
Pielęgnica niebieskołuska Cichlasoma octofasciata
Pielęgnica ocellaris
Pielęgnica severum złota Heros efasciatus gold
Pielęgnica severum Heros efasciatus
Pielęgnica skośnopręga Mesonauta festiva
Pielęgnica papuzia czerwono-czarna Bez nazwy, hybryda
Pielęgnica papuzia pomarańczowa Bez nazwy, hybryda
Pielęgnica papuzia czerwona Bez nazwy, hybryda
Pielęgnica papuzia niebieska Bez nazwy, hybryda
Pielęgnica papuzia zielona Bez nazwy, hybryda
Pielęgnica papuzia żółta Bez nazwy, hybryda
Pielęgnica pawiooka Astronotus ocellatus
Pielęgnica oskar MIX Astronotus ocellatus oskar mixed
Pielęgnica sajica Cichlasoma sajica
Piskorek Pangio kuhli
Pirania red pacu Collosoma macropodum
Platka calico Xiphophorus maculatus
Platka czarna Xiphophorus maculatus
Platka czerwona Xiphophorus maculatus
Platka san set wagtail Xiphophorus maculatus
Platka wagtail mix color Xiphophorus maculatus
Platka variatus Hawai Xiphophorus maculatus
Platka variatus multicolor Xiphophorus maculatus
Platydoras costatus Silurus costatus
Plecostomus albinos Hypostomus plecostomus
Plecostomus Hypostomus plecostomus
Płaskobok Metynnis hypsauchen
Prętnik karłowaty Colisa lalia
Prętnik karłowaty (import) Colisa lalia
Prętnik morelowy Colisa labiosa
Proporczykowiec z Kap Lopez Aphyosemion australe
Prystelka Pristella maxillaris
Przeźroczka indyjska Parambassis ranga
Pstrążenica marmurkowa Carnegiella marthae
Pyszczak Aulonocara baenschi benga

Aulonocara fire fish red dragon

Cyrtocara moorii

Dimidichromis compressiceps

Mertiaclima estherae red-red

Melanochromis auratus

Melanochromis cyaneorhabdos – maingano

Metriaclima membe deep

Nimbochromis polystigma

Nimbochromis venustus

Pseudotropheus acei

Pseudotropheus crabro

Pseudothropeus demasoni

Pseudothropeus lombardoi

Pseudothropeus saulosi

Pseudotropheus socolofi

Pseudotropheus socolofi snow
Razbora espei Trigonostigma espei
Razbora hengli Trigonostigma hengli
Razbora klinowa Rasbora heteromorpha
Razbora klinowa czarna Rasbora heteromorpha
Razbora maculata Rasbora maculata
Skalar altum Peru Pterophyllum scalare altum Peru
Skalar bicolor Pterophyllum scalare bicolor
Skalar czarny welonowy Pterophyllum scalare
Skalar marble Pterophyllum scalare
Skalar marmur (ciemny) Pterophyllum scalare
Skalar niebieski Pterophyllum scalare
Skalar platynowy Pterophyllum scalare
Skalar srebrny Pterophyllum scalare
Skalar mix Pterophyllum scalare
Skalar koi Pterophyllum scalare
Smukleń pryskacz Copella arnoldi
Sum czerwonopłetwy Phractocephalus hemioliopterus
Sum rekini Pangasius sutchi
Sum szklisty Kryptopterus bicirrhis
Srebrzyk fiołkowy Notropis lutrensis
Świecik kongolański Phenacogrammus interruptus
Szczelinowiec lelupi Neolamprologus leleupi
Tetra cesarska Nematobrycon palmeri
Tetra cytrynowa Hyphesobrycon
Tetra czerwona Hyphessobrycon flammeus
Tetra color Gymnocorymbus ternetzi spp
Tetra kerri Inpaichthys kerri
Tetra niebieska Boelkhea fredcochui
Tęczanka filigranowa Iriatherina werneri
Tęczanka neonowa Melanotaenia praecox
Tęczanka czerwona Glossolepis incisus
Tęczanka niebieska Melanotaenia lacustris
Titeja Titeya
Trzciniak Erpetoichthys calabaricus
Węgorzyk ciernisty Macrognathus siamensis
Węgorzyk plastromiodny Macrognathus armatus
Wielkopłetw Macropodus opercularis
Ziemiojad altifrons Rio Negro Gephagus Altifrons Rio Negro
Zwinnik Blehera Hemigramus Bleheri
Zwinnik czerwonousty Hemigramus Rodostomus
Zwinnik jarzeniec Hemigrammus erythrozonus
Żałobniczka Gymnocorymbus ternetzi
Żółtaczek indyjski Etroplus maculatus
Żwawik rathbuni Aphyocharax rathbuni